Hizmet Verdiğimiz Markalar
Çekmeköy Toshiba Klima Servisi


Çekmeköy Toshiba Klima Servisi


Çekmeköy Toshiba Klima Servisi siz deerli müterilerimize daha iyi daha ekonomik ve hzl hizmet vermek amacyla oluturduumuz mobil servis araçlarmzla stanbul un tüm bölgesine klima servis hizmeti sunmaktayz.

Çekmeköy Toshiba Klima Servisi amacmz yüzde yüz müteri memnuniyeti ve güler yüzlü düzgün hizmet anlaydr.

Çekmeköy Toshiba Klima Servisimizde yaplan içilik ve deiimi yaplan parçalar 1 yl garantilidir.
Çekmeköy Toshiba Klima Servisi hizmetlerimiz klima montaj, klima demontaj , klima bakm, klima gaz arj, klima kumandas, klima onarm gibi faaliyet alanlarmzla bir telefon kadar yaknnzdayz.

7 gün 24 saat servis hizmetlerimiz ve sürekli ulaabileceiniz çar merkezimizle gerek telefonla teknik destek gerekse kapnzda teknik destekle her zaman yannzdayz.

Çekmeköy Toshiba Klima Servisi olarak teknolojik açdan elektroniksel parçalarda oluan hitachi klimalarnza kart tamiri, alc göz tamiri, anakart tamiri gibi çözümlerde sunuyoruz.

Çekmeköy Toshiba Klima Servisi tam performansl ve salkl çalmas için periyodik bakmlarnz ve kontrollerinizi zamannda ve mevsiminde biz Çekmeköy Toshiba Klima Servisi nize yaptrabilirsiniz.
Bakmlar ve kontrolleri yaplmayan klimalar ihtiyaç duyduunuz anda sizi yar yolda brakr.

Biz lider klima servisi olarak Çekmeköy Toshiba Klima Servisimizde montaj, bakm, onarm, arzay ve tespiti en doru ekilde yaparz ve siz deerli müterilerimizi madur brakmamak için elimizden gelenin en iyisini yaparz.

Ürün arzalarnda 7 gün 24 saat Çekmeköy Toshiba Klima Servisi hizmeti verilmektedir. ürün arzalarna yönelik her türlü sorularnz servis ekibimize sorabilirsiniz.

Çekmeköy Toshiba Klima Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çada, güvenilir, çevreye duyarl, müteri haklarna saygl, kaliteli hizmet veren, uygun fiyat politikas izleyen yenilikçi ve sürekli kendini gelitiren modern ve lider servisdir.

Lider klima servisi olarak stanbul un tüm ilçe semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.