Hizmet Verdiğimiz Markalar
Fındıkzade Samsung Klima Servisi


Fındıkzade Samsung Klima Servisi


Fındıkzade Samsung Klima Servisi siz değerli müşterilerimize daha iyi daha ekonomik ve hızlı hizmet vermek amacıyla oluşturduğumuz mobil servis araçlarımızla İstanbul un tüm bölgesine klima servis hizmeti sunmaktayız.

Fındıkzade Samsung Klima Servisi amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü düzgün hizmet anlayışıdır.

Fındıkzade Samsung Klima Servisimizde yapılan işçilik ve değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.
Fındıkzade Samsung Klima Servisi hizmetlerimiz klima montajı, klima demontajı , klima bakımı, klima gaz şarjı, klima kumandası, klima onarımı gibi faaliyet alanlarımızla bir telefon kadar yakınınızdayız.

7 gün 24 saat servis hizmetlerimiz ve sürekli ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizle gerek telefonla teknik destek gerekse kapınızda teknik destekle her zaman yanınızdayız.

Fındıkzade Samsung Klima Servisi olarak teknolojik açıdan elektroniksel parçalarda oluşan hitachi klimalarınıza kart tamiri, alıcı göz tamiri, anakart tamiri gibi çözümlerde sunuyoruz.

Fındıkzade Samsung Klima Servisi tam performanslı ve sağlıklı çalışması için periyodik bakımlarınızı ve kontrollerinizi zamanında ve mevsiminde biz Fındıkzade Samsung Klima Servisi nize yaptırabilirsiniz.
Bakımları ve kontrolleri yapılmayan klimalar ihtiyaç duyduğunuz anda sizi yarı yolda bırakır.

Biz lider klima servisi olarak Fındıkzade Samsung Klima Servisimizde montajı, bakımı, onarımı, arızayı ve tespiti en doğru şekilde yaparız ve siz değerli müşterilerimizi mağdur bırakmamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Ürün arızalarında 7 gün 24 saat Fındıkzade Samsung Klima Servisi hizmeti verilmektedir. ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı servis ekibimize sorabilirsiniz.

Fındıkzade Samsung Klima Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, uygun fiyat politikası izleyen yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern ve lider servisdir.

Lider klima servisi olarak İstanbul un tüm ilçe semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.