Hizmet Verdiğimiz Markalar
Küçükköy Unionaire Klima Servisi


Küçükköy Unionaire Klima Servisi


Küçükköy Unionaire Klima Servisi siz deerli müterilerimize daha iyi daha ekonomik ve hzl hizmet vermek amacyla oluturduumuz mobil servis araçlarmzla stanbul un tüm bölgesine klima servis hizmeti sunmaktayz.

Küçükköy Unionaire Klima Servisi amacmz yüzde yüz müteri memnuniyeti ve güler yüzlü düzgün hizmet anlaydr.

Küçükköy Unionaire Klima Servisimizde yaplan içilik ve deiimi yaplan parçalar 1 yl garantilidir.
Küçükköy Unionaire Klima Servisi hizmetlerimiz klima montaj, klima demontaj , klima bakm, klima gaz arj, klima kumandas, klima onarm gibi faaliyet alanlarmzla bir telefon kadar yaknnzdayz.

7 gün 24 saat servis hizmetlerimiz ve sürekli ulaabileceiniz çar merkezimizle gerek telefonla teknik destek gerekse kapnzda teknik destekle her zaman yannzdayz.

Küçükköy Unionaire Klima Servisi olarak teknolojik açdan elektroniksel parçalarda oluan hitachi klimalarnza kart tamiri, alc göz tamiri, anakart tamiri gibi çözümlerde sunuyoruz.

Küçükköy Unionaire Klima Servisi tam performansl ve salkl çalmas için periyodik bakmlarnz ve kontrollerinizi zamannda ve mevsiminde biz Küçükköy Unionaire Klima Servisi nize yaptrabilirsiniz.
Bakmlar ve kontrolleri yaplmayan klimalar ihtiyaç duyduunuz anda sizi yar yolda brakr.

Biz lider klima servisi olarak Küçükköy Unionaire Klima Servisimizde montaj, bakm, onarm, arzay ve tespiti en doru ekilde yaparz ve siz deerli müterilerimizi madur brakmamak için elimizden gelenin en iyisini yaparz.

Ürün arzalarnda 7 gün 24 saat Küçükköy Unionaire Klima Servisi hizmeti verilmektedir. ürün arzalarna yönelik her türlü sorularnz servis ekibimize sorabilirsiniz.

Küçükköy Unionaire Klima Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çada, güvenilir, çevreye duyarl, müteri haklarna saygl, kaliteli hizmet veren, uygun fiyat politikas izleyen yenilikçi ve sürekli kendini gelitiren modern ve lider servisdir.

Lider klima servisi olarak stanbul un tüm ilçe semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.