Hizmet Verdiğimiz Markalar
Küçükyalı Midea Klima Servisi


Küçükyalı Midea Klima Servisi


Küçükyalı Midea Klima Servisi siz deerli müterilerimize daha iyi daha ekonomik ve hzl hizmet vermek amacyla oluturduumuz mobil servis araçlarmzla stanbul un tüm bölgesine klima servis hizmeti sunmaktayz.

Küçükyalı Midea Klima Servisi amacmz yüzde yüz müteri memnuniyeti ve güler yüzlü düzgün hizmet anlaydr.

Küçükyalı Midea Klima Servisimizde yaplan içilik ve deiimi yaplan parçalar 1 yl garantilidir.
Küçükyalı Midea Klima Servisi hizmetlerimiz klima montaj, klima demontaj , klima bakm, klima gaz arj, klima kumandas, klima onarm gibi faaliyet alanlarmzla bir telefon kadar yaknnzdayz.

7 gün 24 saat servis hizmetlerimiz ve sürekli ulaabileceiniz çar merkezimizle gerek telefonla teknik destek gerekse kapnzda teknik destekle her zaman yannzdayz.

Küçükyalı Midea Klima Servisi olarak teknolojik açdan elektroniksel parçalarda oluan hitachi klimalarnza kart tamiri, alc göz tamiri, anakart tamiri gibi çözümlerde sunuyoruz.

Küçükyalı Midea Klima Servisi tam performansl ve salkl çalmas için periyodik bakmlarnz ve kontrollerinizi zamannda ve mevsiminde biz Küçükyalı Midea Klima Servisi nize yaptrabilirsiniz.
Bakmlar ve kontrolleri yaplmayan klimalar ihtiyaç duyduunuz anda sizi yar yolda brakr.

Biz lider klima servisi olarak Küçükyalı Midea Klima Servisimizde montaj, bakm, onarm, arzay ve tespiti en doru ekilde yaparz ve siz deerli müterilerimizi madur brakmamak için elimizden gelenin en iyisini yaparz.

Ürün arzalarnda 7 gün 24 saat Küçükyalı Midea Klima Servisi hizmeti verilmektedir. ürün arzalarna yönelik her türlü sorularnz servis ekibimize sorabilirsiniz.

Küçükyalı Midea Klima Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çada, güvenilir, çevreye duyarl, müteri haklarna saygl, kaliteli hizmet veren, uygun fiyat politikas izleyen yenilikçi ve sürekli kendini gelitiren modern ve lider servisdir.

Lider klima servisi olarak stanbul un tüm ilçe semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.