Hizmet Verdiğimiz Markalar
Muratpaşa Siemens Klima Servisi


Muratpaşa Siemens Klima Servisi


Muratpaşa Siemens Klima Servisi siz değerli müşterilerimize daha iyi daha ekonomik ve hızlı hizmet vermek amacıyla oluşturduğumuz mobil servis araçlarımızla İstanbul un tüm bölgesine klima servis hizmeti sunmaktayız.

Muratpaşa Siemens Klima Servisi amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü düzgün hizmet anlayışıdır.

Muratpaşa Siemens Klima Servisimizde yapılan işçilik ve değişimi yapılan parçalar 1 yıl garantilidir.
Muratpaşa Siemens Klima Servisi hizmetlerimiz klima montajı, klima demontajı , klima bakımı, klima gaz şarjı, klima kumandası, klima onarımı gibi faaliyet alanlarımızla bir telefon kadar yakınınızdayız.

7 gün 24 saat servis hizmetlerimiz ve sürekli ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizle gerek telefonla teknik destek gerekse kapınızda teknik destekle her zaman yanınızdayız.

Muratpaşa Siemens Klima Servisi olarak teknolojik açıdan elektroniksel parçalarda oluşan hitachi klimalarınıza kart tamiri, alıcı göz tamiri, anakart tamiri gibi çözümlerde sunuyoruz.

Muratpaşa Siemens Klima Servisi tam performanslı ve sağlıklı çalışması için periyodik bakımlarınızı ve kontrollerinizi zamanında ve mevsiminde biz Muratpaşa Siemens Klima Servisi nize yaptırabilirsiniz.
Bakımları ve kontrolleri yapılmayan klimalar ihtiyaç duyduğunuz anda sizi yarı yolda bırakır.

Biz lider klima servisi olarak Muratpaşa Siemens Klima Servisimizde montajı, bakımı, onarımı, arızayı ve tespiti en doğru şekilde yaparız ve siz değerli müşterilerimizi mağdur bırakmamak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Ürün arızalarında 7 gün 24 saat Muratpaşa Siemens Klima Servisi hizmeti verilmektedir. ürün arızalarına yönelik her türlü sorularınızı servis ekibimize sorabilirsiniz.

Muratpaşa Siemens Klima Servisi olarak biz tüm hizmetlerimizde, profesyonel, çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren, uygun fiyat politikası izleyen yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren modern ve lider servisdir.

Lider klima servisi olarak İstanbul un tüm ilçe semt ve mahallelerine hizmet vermekteyiz.